RESERVED
Integral Motorhome CARTHAGO C Line XL 5.5 LE en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | C Line XL 5.5 LE |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 5000 Kg |
| Length (cm) | 811 cm |
| width (cm) | 234 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 45.500 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 L - 180 CV con cambio automático |



