Second hand
Low Profile Motorhome DETHLEFFS JUST T6812 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | JUST T6812 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 695 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 294 cm |
| Km | 18.236 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.2 160 CV |



