Second hand
Low Profile Motorhome CHALLENGER Genesis 290 en Sale Occasion
| Vehicle make | CHALLENGER |
| Vehicle model | Genesis 290 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 670 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 68.000 km |
| Vehicle engine | Ford 2.0 L - 170 CV |



