Second hand
Camper Van VOLKSWAGEN Multivan en Sale Occasion
| Vehicle make | VOLKSWAGEN |
| Vehicle model | Multivan |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3000 Kg |
| Length (cm) | 489 cm |
| width (cm) | 190 cm |
| height (cm) | 197 cm |
| Km | 250.000 km |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.5L TDI de 174CV - 4 MOTION |



