Second hand
Low Profile Motorhome DETHLEFFS Just T 6762 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Just T 6762 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 696 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 294 cm |
| Km | 3.900 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.2 L - 140 CV |



