Second hand
Capuchina Motorhome FIAT MILANO 55 en Sale Occasion
| Vehicle make | FIAT |
| Vehicle model | MILANO 55 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 531 cm |
| width (cm) | 228 cm |
| height (cm) | 283 cm |
| Km | 84.187 km |
| Vehicle engine | FIAT DUCATO 80 cv |



