Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS Evan I 560 D "Performance" modelo 2016 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Evan I 560 D "Performance" modelo 2016 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 565 cm |
| width (cm) | 215 cm |
| height (cm) | 278 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 150cv |




