Second hand
Integral Motorhome HYMER B 660 SL en Sale Occasion
| Vehicle make | HYMER |
| Vehicle model | B 660 SL |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 729 cm |
| width (cm) | 295 cm |
| height (cm) | 235 cm |
| Vehicle engine | Mercedes 3.0 L - 180 CV cambio automático |



