RESERVED
Integral Motorhome NIESMANN BISCHOFF Arto 88 LE en Sale Occasion
| Vehicle make | NIESMANN BISCHOFF |
| Vehicle model | Arto 88 LE |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 5500 Kg |
| Length (cm) | 876 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 325 cm |
| Km | 91.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 L - 180 CV |



