Second hand
Low Profile Motorhome XGO Dynamic 22P en Sale Occasion
| Vehicle make | XGO |
| Vehicle model | Dynamic 22P |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 637 cm |
| width (cm) | 224 cm |
| height (cm) | 282 cm |
| Km | 32.960 km |
| Vehicle engine | Ford 2.2 l 140 CV |



