Second hand
Camper Van GLOBECAR Globestar 640 DK modelo 2017 en Sale Occasion
| Vehicle make | GLOBECAR |
| Vehicle model | Globestar 640 DK modelo 2017 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 636 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 269 cm |
| Vehicle engine | Citroën 2.0 130cv |



