RESERVED
Low Profile Motorhome DETHLEFFS Globetrotter Esprit en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Globetrotter Esprit |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 715 cm |
| width (cm) | 228 cm |
| height (cm) | 265 cm |
| Km | 102.000 km |
| Vehicle engine | Renault 2.5 L - 140 CV |



