Second hand
Camper Van ROLLER TEAM Livingstone 2 Select en Sale Occasion
| Vehicle make | ROLLER TEAM |
| Vehicle model | Livingstone 2 Select |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 265 cm |
| Km | 40.200 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.2 L - 140 CV cambio automático |



