Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO Chic c-line I 4.9 LE Superior en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | Chic c-line I 4.9 LE Superior |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4500 Kg |
| Length (cm) | 739 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 292 cm |
| Vehicle engine | Fiat Ducato AL-KO 180 CV / 132 kW / cambio automático |



