Second hand
Camper Van CHALLENGER Vany Exclusive 114 Max en Sale Occasion
| Vehicle make | CHALLENGER |
| Vehicle model | Vany Exclusive 114 Max |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 265 cm |
| Km | 52.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 L - 130 CV |



