Second hand
Integral Motorhome BURSTNER Ixeo I 690 en Sale Occasion
| Vehicle make | BURSTNER |
| Vehicle model | Ixeo I 690 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 231 cm |
| height (cm) | 296 cm |
| Km | 49.920 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130 CV |



