Second hand
Integral Motorhome RAPIDO 8096 DF ALDE automático en Sale Occasion
| Vehicle make | RAPIDO |
| Vehicle model | 8096 DF ALDE automático |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 749 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 294 cm |
| Vehicle engine | FIAT AL-KO 2.2 180 CV cambio automático |



