RESERVED
Camper Van DREAMER D68 + Select en Sale Occasion
| Vehicle make | DREAMER |
| Vehicle model | D68 + Select |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 636 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 263 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.2 L - 140 CV con cambio automático |



