Second hand
Low Profile Motorhome SUNLIGHT T-65 modelo 2016 en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | T-65 modelo 2016 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 291 cm |
| Km | 50.800 km |
| Vehicle engine | Fiat 130 CV. |




