Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO C line I 5.0 QB L "Superior" en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | C line I 5.0 QB L "Superior" |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4500 Kg |
| Length (cm) | 7910 cm |
| width (cm) | 2270 cm |
| height (cm) | 2950 cm |
| Vehicle engine | Mercedes 170 CV |



