Second hand
Integral Motorhome CONCORDE Charisma 890 LS en Sale Occasion
| Vehicle make | CONCORDE |
| Vehicle model | Charisma 890 LS |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 3 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 6700 Kg |
| Length (cm) | 898 cm |
| width (cm) | 238 cm |
| height (cm) | 331 cm |
| Km | 109.000 km |
| Vehicle engine | Iveco 3.0 L - 175 CV |



