Second hand
Van VOLKSWAGEN California Ocean en Sale Occasion
| Vehicle make | VOLKSWAGEN |
| Vehicle model | California Ocean |
| Type of vehicle | Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 490 cm |
| width (cm) | 190 cm |
| height (cm) | 199 cm |
| Km | 66.000 km |
| Vehicle engine | 2.0 TDI DSG (150 CV) cambio automático |



