Second hand
Capuchina Motorhome MC LOUIS Tandy Plus en Sale Occasion
| Vehicle make | MC LOUIS |
| Vehicle model | Tandy Plus |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 680 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 310 cm |
| Km | 198.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.8 127CV |



