RESERVED
Van VOLKSWAGEN CALIFORNIA en Sale Occasion
| Vehicle make | VOLKSWAGEN |
| Vehicle model | CALIFORNIA |
| Type of vehicle | Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3000 Kg |
| Length (cm) | 489 cm |
| width (cm) | 190 cm |
| height (cm) | 197 cm |
| Km | 180.000 km |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.0 TDI 180 CV |



