Second hand
Low Profile Motorhome MONCAYO H-435 en Sale Occasion
| Vehicle make | MONCAYO |
| Vehicle model | H-435 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 660 cm |
| width (cm) | 228 cm |
| height (cm) | 267 cm |
| Km | 125.000 km |
| Vehicle engine | Citroen jumper 2.8 L 127 CV |



