Second hand
Integral Motorhome NIESMANN BISCHOFF ARTO 88F en Sale Occasion
| Vehicle make | NIESMANN BISCHOFF |
| Vehicle model | ARTO 88F |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 5000 Kg |
| Length (cm) | 876 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 304 cm |
| Km | 7.121 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 L 180 CV cambio automático |



