RESERVED
Van VOLKSWAGEN California Ocean en Sale Occasion
| Vehicle make | VOLKSWAGEN |
| Vehicle model | California Ocean |
| Type of vehicle | Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3000 Kg |
| Length (cm) | 490 cm |
| width (cm) | 190 cm |
| height (cm) | 199 cm |
| Km | 131.200 km |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.0 TDI - 150 CV |



