RESERVED
Low Profile Motorhome MOBILVETTA Krosser P 90 en Sale Occasion
| Vehicle make | MOBILVETTA |
| Vehicle model | Krosser P 90 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 745 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.2 L - 140 CV |



