Second hand
Integral Motorhome BURSTNER i870 Aviano en Sale Occasion
| Vehicle make | BURSTNER |
| Vehicle model | i870 Aviano |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 5000 Kg |
| Length (cm) | 880 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 305 cm |
| Km | 50.000 km |
| Vehicle engine | FIAT 3.0 JDT 180CV Cambio Automático |



