RESERVED
Low Profile Motorhome CHALLENGER Genesis 288 EB en Sale Occasion
| Vehicle make | CHALLENGER |
| Vehicle model | Genesis 288 EB |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 54.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130 CV |



