RESERVED
Integral Motorhome RAPIDO Distinction i190 ALDE en Sale Occasion
| Vehicle make | RAPIDO |
| Vehicle model | Distinction i190 ALDE |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4500 Kg |
| Length (cm) | 799 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 40.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 160 CV / Cambio automatico |



