Second hand
Integral Motorhome BURSTNER Aviano 4175 en Sale Occasion
| Vehicle make | BURSTNER |
| Vehicle model | Aviano 4175 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 695 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 285 cm |
| Km | 120.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.9L 160 CV |



