Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO c-tourer I 150 modelo 2018 en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | c-tourer I 150 modelo 2018 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 753 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 51.000 km |
| Vehicle engine | 2.3 Fiat de 150cv cambio automático |




