Second hand
Low Profile Motorhome SUNLIGHT T-64 modelo 2016 en Sale Occasion

| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | T-64 modelo 2016 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 684 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 294 cm |
| Km | 61.244 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3jtd 130cv |


