RESERVED
Low Profile Motorhome CARTHAGO C-Tourer T148 en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | C-Tourer T148 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 734 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 292 cm |
| Km | 63.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 - 150CV |



