RESERVED
Low Profile Motorhome MC LOUIS MC4 260 en Sale Occasion
| Vehicle make | MC LOUIS |
| Vehicle model | MC4 260 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 295 cm |
| Km | 24.477 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 L - 130 CV con cambio automatico |



