Second hand
Integral Motorhome ESTEREL Esterel 53 modelo 2010 en Sale Occasion
| Vehicle make | ESTEREL |
| Vehicle model | Esterel 53 modelo 2010 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 3 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 738 cm |
| width (cm) | 2360 cm |
| height (cm) | 2875 cm |
| Km | 126.491 km |
| Vehicle engine | Mercedes 2.2 150cv |



