RESERVED
Integral Motorhome CARTHAGO Chic c-line I 5.0 modelo 2017 en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | Chic c-line I 5.0 modelo 2017 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 2 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 747 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Vehicle engine | Fiat Ducato |




