Second hand
Low Profile Motorhome ROLLER TEAM Kronos 294 TL Spring Edition en Sale Occasion
| Vehicle make | ROLLER TEAM |
| Vehicle model | Kronos 294 TL Spring Edition |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Length (cm) | 641 cm |
| width (cm) | 215 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Vehicle engine | Ford 2.0 - 165CV / Cambio automatico |



