RESERVED
Low Profile Motorhome BENIMAR Perseo 530 en Sale Occasion
| Vehicle make | BENIMAR |
| Vehicle model | Perseo 530 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 3 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 887 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 280 cm |
| Vehicle engine | Fiat Multiyet 2.3 de 130CV. |



