Second hand
Integral Motorhome ADRIA Sonic Supreme i710DC en Sale Occasion
| Vehicle make | ADRIA |
| Vehicle model | Sonic Supreme i710DC |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 750 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 295 cm |
| Km | 50.000 km |
| Vehicle engine | FIAT 2.3 - 150CV |



