RESERVED
Capuchina Motorhome RIMOR Katamarano 9 en Sale Occasion
| Vehicle make | RIMOR |
| Vehicle model | Katamarano 9 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 7 places |
| Travelling places | 7 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 747 cm |
| width (cm) | 234 cm |
| height (cm) | 306 cm |
| Km | 80.000 km |
| Vehicle engine | Renault 2.3136cv |



