Second hand
Integral Motorhome HYMER S 830 en Sale Occasion
| Vehicle make | HYMER |
| Vehicle model | S 830 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 5000 Kg |
| Length (cm) | 863 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 298 cm |
| Vehicle engine | Mercedes Benz 3.0 - 180CV / Cambio automatico |



