Second hand
Low Profile Motorhome BENIMAR TESSORO 496 en Sale Occasion
| Vehicle make | BENIMAR |
| Vehicle model | TESSORO 496 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 743 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 16.000 km |
| Vehicle engine | Ford Transit 2.0 - 170 CV / Cambio automatico |



