Second hand
Low Profile Motorhome ILUSION Irius 740 modelo 2016 en Sale Occasion
| Vehicle make | ILUSION |
| Vehicle model | Irius 740 modelo 2016 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 730 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 275 cm |
| Vehicle engine | Citröen 2.2 150cv |



