Coming soon
Integral Motorhome BENIMAR Amphitryon 967 en Sale Occasion
| Vehicle make | BENIMAR |
| Vehicle model | Amphitryon 967 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 742 cm |
| width (cm) | 237 cm |
| height (cm) | 295 cm |
| Km | 32.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.2 - 160CV |



