RESERVED
Low Profile Motorhome ELNAGH T-loft 310 en Sale Occasion
| Vehicle make | ELNAGH |
| Vehicle model | T-loft 310 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 657 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 287 cm |
| Km | 40.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 de 130CV |



