RESERVED
Low Profile Motorhome DETHLEFFS Globebus T-1 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Globebus T-1 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 580 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 262 cm |
| Km | 67.200 km |
| Vehicle engine | Fiat Ducato 2.8 de 130 CV |



