Second hand
Low Profile Motorhome DETHLEFFS Trend T 6767 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Trend T 6767 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 696 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 14.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 jtd de 130cv |



