Second hand
Integral Motorhome ITINEO SB740 modelo 2017 en Sale Occasion
| Vehicle make | ITINEO |
| Vehicle model | SB740 modelo 2017 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 743 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 13.284 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 de 150cv |



